exclusion

Formy współpracy

Kancelaria wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostosowuje sposób rozliczeń do indywidualnych potrzeb i możliwości osób poszukujących pomocy prawnej. 

Zadzwoń

Sekretariat

691 913 330

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:15-16:15

Wyślij e-mail

Sekretariat

kancelaria@gramatowscy.pl

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:15-16:15

Skorzystaj z wideochatu

Połącz się teraz online

Połącz wideo

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:15-16:15

Spotkajmy się

Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin

Umów spotkanie

Spotkajmy się w wybranej siedzibie kancelarii,
aby omówić Twoją sprawę.

Każdorazowo honorarium określa umowa, która jasno i przejrzyście wskazuje również sposób rozliczenia, co do którego pozostajemy elastyczni. W zależności od sprawy proponujemy rozliczenie w postaci:


Ryczałtu

Jest to metoda stosowana w przypadku świadczenia usługi stałej obsługi prawnej, która uwzględnia zarówno zakres świadczonych usług jak i potrzeby naszych klientów. Klient płaci miesięcznie ustaloną stałą kwotę. W tym przypadku nie stosujemy żadnych limitów poza ustalonym w umowie zakresem prowadzonych spraw.

Rozliczenie godzinowe

Stosując tę metodę ustalamy z klientem stawkę godzinową za każdą godzinę pracy. W tej sytuacji Klient ponosi koszty związane z rzeczywistym czasem pracy. Dokładne rozliczenie czasu pracy jest udostępniane klientowi na jego życzenie. Takie rozliczenie sprawdza się u Klientów, którzy okazyjnie korzystają z pomocy prawnika.

Mieszane

Ta metoda również dotyczy świadczenia usługi stałej obsługi prawnej. Klient powierzając nam obsługę prawną swego przedsiębiorstwa ustala z Kancelarią limit godzin pracy objęty ryczałtem. Przedkładamy klientowi wykaz przepracowanych dla niego godzin. Po wyczerpaniu limitu Klient może zlecić Kancelarii dodatkowe sprawy, prosić o porady prawne, które są udzielane za dodatkową opłatą naliczaną według stawki godzinowej.

Success fee

W niektórych sprawach mamy możliwość ustalenia z klientem wynagrodzenia, które będzie składało się z honorarium za prowadzenie sprawy oraz tzw. premii za sukces, która przysługuje nam tylko w sytuacji załatwienia sprawy w sposób korzystny dla naszego klienta. Częstym rozwiązaniem jest ustalenie, że premię za sukces stanowią zasądzone w przypadku wygranej od strony przeciwnej koszty zastępstwa w postępowaniu.

Poznaj orientacyjną cenę

Skontaktuj się z nami zwięźle opisując zakres i liczbę spraw,
którymi mielibyśmy się zająć.

Skontaktuj się aby poznać cenę

Porozmawiajmy,
teraz także on-line

Pomoc prawna także on-line!

Od wielu już lat naszym klientom oferujemy możliwość zdalnej współpracy, stosując nasze sprawdzone narzędzia: e-Poradę i e-Kancelarię. Czekamy na Państwa nie tylko w naszych oddziałach - zapraszamy również do skorzystania z wideorozmowy lub e-Kancelarii.
 

Sopot

ul. Bitwy pod Płowcami 32/1

81-730 Sopot

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdańsk

al. Generała Józefa Hallera 169/15,

80-416 Gdańsk

Nawiguj z google

Zadzwoń

Starogard Gdański

ul. Rynek 23/3,

83-200 Starogard Gdański

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdynia

ul. Gniewska 24 A/10,

81-047 Gdynia

Nawiguj z google

Zadzwoń