exclusion

Formy współpracy

Kancelaria, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostosowuje sposób rozliczeń do indywidualnych potrzeb i możliwości osób poszukujących pomocy prawnej. 

Zadzwoń

Sekretariat

691 913 330

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:15-16:00

Wyślij e-mail

Sekretariat

kancelaria@gramatowscy.pl

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:15-16:00

Skorzystaj z wideochatu

Połącz się teraz online

Połącz wideo

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:15-16:00

Spotkajmy się

Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin

Umów spotkanie

Spotkajmy się w wybranej siedzibie kancelarii,
aby omówić Twoją sprawę.

Każdorazowo honorarium określa umowa, która jasno i przejrzyście wskazuje również sposób rozliczenia, co do którego pozostajemy elastyczni. W zależności od sprawy proponujemy rozliczenie w postaci:


Ryczałtu

Jest to metoda stosowana w przypadku świadczenia usługi stałej obsługi prawnej, która uwzględnia zarówno zakres świadczonych usług, jak i potrzeby naszych klientów. Klient płaci miesięcznie ustaloną stałą kwotę. W tym przypadku nie stosujemy żadnych limitów poza ustalonym w umowie zakresem prowadzonych spraw.

Rozliczenie godzinowe

Stosując tę metodę ustalamy z klientem stawkę godzinową za każdą godzinę pracy. W tej sytuacji Klient ponosi koszty związane z rzeczywistym czasem pracy. Dokładne rozliczenie czasu pracy jest udostępniane klientowi na jego życzenie. Takie rozliczenie sprawdza się u Klientów, którzy okazyjnie korzystają z pomocy prawnika.

Mieszane

Ta metoda również dotyczy świadczenia usługi stałej obsługi prawnej. Klient, powierzając nam obsługę prawną swego przedsiębiorstwa, ustala z Kancelarią limit godzin pracy objęty ryczałtem. Przedkładamy klientowi wykaz przepracowanych dla niego godzin. Po wyczerpaniu limitu Klient może zlecić Kancelarii dodatkowe sprawy, prosić o porady prawne, które są udzielane za dodatkową opłatą naliczaną według stawki godzinowej.

Success fee

W niektórych sprawach mamy możliwość ustalenia z klientem wynagrodzenia, które będzie składało się z honorarium za prowadzenie sprawy oraz tzw. premii za sukces, która przysługuje nam tylko w sytuacji załatwienia sprawy w sposób korzystny dla naszego klienta. Częstym rozwiązaniem jest ustalenie, że premię za sukces stanowią zasądzone w przypadku wygranej od strony przeciwnej koszty zastępstwa w postępowaniu.

Poznaj orientacyjną cenę

Skontaktuj się z nami zwięźle opisując zakres i liczbę spraw,
którymi mielibyśmy się zająć.

Skontaktuj się, aby poznać cenę

Porozmawiajmy,
teraz także online

Pomoc prawna także online!

Od wielu już lat naszym klientom oferujemy możliwość zdalnej współpracy, stosując nasze sprawdzone narzędzia, jakimi są e-Porada i e-Kancelaria. Czekamy na Państwa nie tylko w naszych oddziałach - zapraszamy również do skorzystania z wideorozmowy, porady prawnej online lub czatu.

Sopot

ul. Bitwy pod Płowcami 32/1

81-730 Sopot

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdańsk

al. Generała Józefa Hallera 169/15,

80-416 Gdańsk

Nawiguj z google

Zadzwoń

Starogard Gdański

ul. Rynek 21/2,

83-200 Starogard Gdański

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdynia

ul. Gniewska 24 A/10,

81-047 Gdynia

Nawiguj z google

Zadzwoń