Formy współpracy

Kancelaria wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dostosowuje sposób rozliczeń do indywidualnych potrzeb i możliwości osób poszukujących pomocy prawnej. 

Każdorazowo honorarium określa umowa, która jasno i przejrzyście wskazuje również sposób rozliczenia, co do którego pozostajemy elastyczni. W zależności od sprawy proponujemy rozliczenie w postaci:


Ryczałtu

Jest to metoda stosowana w przypadku świadczenia usługi stałej obsługi prawnej, która uwzględnia zarówno zakres świadczonych usług jak i potrzeby naszych klientów. Klient płaci miesięcznie ustaloną stałą kwotę. W tym przypadku nie stosujemy żadnych limitów poza ustalonym w umowie zakresem prowadzonych spraw.

Rozliczenie godzinowe

Stosując tę metodę ustalamy z klientem stawkę godzinową za każdą godzinę pracy. W tej sytuacji Klient ponosi koszty związane z rzeczywistym czasem pracy. Dokładne rozliczenie czasu pracy jest udostępniane klientowi na jego życzenie. Takie rozliczenie sprawdza się u Klientów, którzy okazyjnie korzystają z pomocy prawnika.

Mieszane

Ta metoda również dotyczy świadczenia usługi stałej obsługi prawnej. Klient powierzając nam obsługę prawną swego przedsiębiorstwa ustala z Kancelarią limit godzin pracy objęty ryczałtem. Przedkładamy klientowi wykaz przepracowanych dla niego godzin. Po wyczerpaniu limitu Klient może zlecić Kancelarii dodatkowe sprawy, prosić o porady prawne, które są udzielane za dodatkową opłatą naliczaną według stawki godzinowej.

Success fee

W niektórych sprawach mamy możliwość ustalenia z klientem wynagrodzenia, które będzie składało się z honorarium za prowadzenie sprawy oraz tzw. premii za sukces, która przysługuje nam tylko w sytuacji załatwienia sprawy w sposób korzystny dla naszego klienta. Częstym rozwiązaniem jest ustalenie, że premię za sukces stanowią zasądzone w przypadku wygranej od strony przeciwnej koszty zastępstwa w postępowaniu.

Poznaj orientacyjną cenę

Skontaktuj się z nami zwięźle opisując zakres i liczbę spraw,
którymi mielibyśmy się zająć.

Skontaktuj się aby poznać cenę

Porozmawiajmy,
teraz także on-line

Działamy on-line!

W obliczu panującej pandemii SARS-CoV-2 pragniemy prosić Państwa o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa odwiedzając nasze Kancelarie. Jednocześnie przypominamy, iż nieprzerwanie pracujemy on-line. Zapraszamy do naszych oddziałów lub skorzystania z e-Kancelarii.

 

Sopot

ul. Bitwy pod Płowcami 32/1

81-730 Sopot

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdańsk

al. Generała Józefa Hallera 169/15,

80-416 Gdańsk

Nawiguj z google

Zadzwoń

Starogard Gdański

ul. Rynek 23/3,

83-200 Starogard Gdański

Nawiguj z google

Zadzwoń