założyciele

założyciele

Kancelaria Prawna Gramatowscy powstała wolą dwojga ludzi, których połączyła wspólna pasja, marzenia i miłość – wsparte doświadczeniem nabywanym z upływem lat ciężkiej pracy.

Z upływem lat te dwie osoby dogłębnie poznały specyfikę czterech zawodów prawniczych: Prokuratora, Radcy Prawnego, Adwokata i Notariusza. Doświadczenie założycieli oraz pozostałych prawników Kancelarii pozwala nam świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Obecnie Kancelaria Gramatowscy prowadzi setki spraw różnej specyfiki. W tym bieżącą obsługę prawną kilkudziesięciu podmiotów - dużych przedsiębiorstw oraz urzędów administracji publicznej.

Szukasz stałej obsługi prawnej?

Zapytaj

zespół

Właściciel kancelarii prawnej

IMG_9805

Daniel
Gramatowski

Adwokat

gramatowski@gramatowscy.pl +48 693 937 711

Założyciele kancelarii prawnej

Edyta_Gramatowska

Edyta
Gramatowska

Notariusz

gramatowska@gramatowscy.pl +48 608 516 415
IMG_9805

Daniel
Gramatowski

Adwokat

gramatowski@gramatowscy.pl +48 693 937 711

Kierownicy zespołu kancelarii prawnej

anna schmidt

Anna
Pilch

Radca prawny - Sopot

anna.pilch@gramatowscy.pl +48 692 611 361
jakub_remesz

Jakub
Remesz

adwokat - GDAŃSK

j.remesz@gramatowscy.pl +48 512 946 245
ewa_bozko-kozikowska

Ewa
Bożko-Kozikowska

Radca prawny - Starogard

ewa.bozko@gramatowscy.pl +48 692 007 529

Zespół kancelarii prawnej

kinga_jagielska_galazka

Kinga
Jagielska-Gałązka

adwokat

kinga@gramatowscy.pl +48 509 017 607
Bartłomiej

Bartłomiej
Petrykowski

Adwokat

b.petrykowski@gramatowscy.pl +48 505 237 175
sylwia_kostkiewicz

Sylwia
Kostkiewicz

Adwokat

s.kostkiewicz@gramatowscy.pl +48 502 713 145
Adrian_Gawrycki

Adrian
Gawrycki

adwokat

a.gawrycki@gramatowscy.pl +48 661 610 004
Ewa_Pisarska_org

Ewa
Pisarska

Radca prawny

e.pisarska@gramatowscy.pl +48 509 021 471
karolina_tuligowska

Karolina
Tuligowska

Radca prawny

k.tuligowska@gramatowscy.pl +48 509 021 471
michal-majewski

Michał
Majewski

asystent prawny

michal@gramatowscy.pl +48 587 463 523
cof

Agnieszka
Szczesna

Sekretariat - Oddział Starogard Gdański

a.szczesna@gramowscy.pl +48 58 350 99 33
Karolina_Kruszynska

Karolina
Kruszyńska

aplikant adwokacki

k.kruszynska@gramatowscy.pl +48 58 550 75 23
Monika_Tarnowska

Monika
Tarnowska

Sekretariat - Oddział Sopot

organizacyjny@gramatowscy.pl +48 58 550 75 23
agnieszka-fleszar_350x311

Agnieszka
Fleszar

Sekretariat - Oddział Gdańsk

a.fleszar@gramatowscy.pl +48 509 838 373
Barbara_Zakrzewska

Barbara
Zakrzewska

Główna księgowa

ksiegowosc@gramatowscy.pl +48 587 463 523

Zespół kancelarii notarialnej

Edyta_Gramatowska

Edyta
Gramatowska

Notariusz

gramatowska@gramatowscy.pl +48 608 516 415
_DSC0100_1 (Kopiowanie)

Karolina
Kościńska

Notariusz

notariusz@gramatowscy.pl +48 58 350 99 33
_DSC0114_1 (Kopiowanie)

Bożena
Gdaniec-Zakrzewska

Referent

notariusz@gramatowscy.pl +48 58 350 99 33
Barbara_Stefanczyk

Barbara
Stefańczyk

Referent

basia@gramatowscy.pl +48 587 463 523

Szukasz jednorazowej pomocy prawnej?

Zapytaj


Strona wykorzystuje Cookies. Dowiedz się więcej w regulaminie.