Zespół

Kancelaria Prawna Gramatowscy powstała wolą dwojga ludzi, których połączyła wspólna pasja, marzenia i miłość – wsparte doświadczeniem nabywanym z upływem lat ciężkiej pracy.


Zadzwoń

Sekretariat

691 913 330

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Wyślij e-mail

Sekretariat

kancelaria@gramatowscy.pl

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Skorzystaj z wideochatu

Połącz się teraz online

Połącz wideo

Jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9-17

Spotkajmy się

Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin

Umów spotkanie

Spotkajmy się w wybranej siedzibie kancelarii,
aby omówić Twoją sprawę.

Daniel
Gramatowski

Adwokat

gramatowski@gramatowscy.pl
+48 693 937 711

Edyta
Gramatowska

Notariusz

gramatowska@gramatowscy.pl
+48 608 516 415

Z upływem lat te dwie osoby dogłębnie poznały specyfikę czterech zawodów prawniczych: Prokuratora, Radcy Prawnego, Adwokata i Notariusza. Doświadczenie założycieli oraz pozostałych prawników Kancelarii pozwala nam świadczyć usługi w sposób kompleksowy. Obecnie Kancelaria Gramatowscy prowadzi setki spraw różnej specyfiki. W tym bieżącą obsługę prawną kilkudziesięciu podmiotów - dużych przedsiębiorstw oraz urzędów administracji publicznej.

Kierownicy zespołu


Zespół kancelarii

Bartłomiej Petrykowski

Adwokat

b.petrykowski@gramatowscy.pl
+48 515 099 641

Adrian Gawrycki

Adwokat

a.gawrycki@gramatowscy.pl
661 610 004

Marlena Strojnowska

Radca Prawny

m.strojnowska@gramatowscy.pl
515 099 631

Ewa Grota

Radca Prawny

e.grota@gramatowscy.pl
509 021 471

Alicja Cichocka – Balcerzak

Radca Prawny

a.balcerzak@gramatowscy.pl
573 009 550

Karolina Tuligowska

Radca Prawny

k.tuligowska@gramatowscy.pl
58 550 75 23

Michał Majewski

Asystent Prawny

michal@gramatowscy.pl
58 350 99 33

Karolina Kruszyńska

Adwokat

k.kruszynska@gramatowscy.pl
58 550 75 23

Kamila Truszkowska

Radca Prawny

k.truszkowska@gramatowscy.pl
58 550 75 23

Agnieszka Fleszar

Sekretariat - Oddział Gdańsk

a.fleszar@gramatowscy.pl
509 838 373

Izabela Kołakowska

Sekretariat - Oddział Starogard

i.kolakowska@gramatowscy.pl
58 746 35 23

Izabela Pohorecka

Sekretariat - Oddział Sopot

sekretariat@gramatowscy.pl
58 550 75 23

Barbara Mazurek

Główna Księgowa

ksiegowosc@gramatowscy.pl
58 746 35 23

Alicja Radzimirska

Referent

a.radzimirska@gramatowscy.pl
58 550 75 23


Zespół kancelarii notarialnej

Edyta Gramatowska

Notariusz

gramatowska@gramatowscy.pl
608 516 415

Karolina Kościńska

Notariusz

notariusz@gramatowscy.pl
510 830 088

Arleta Pruszak

Sekretariat

a.pruszak@gramatowscy.pl
58 350 99 33

Bożena Gdaniec-Zakrzewska

Referent

notariusz@gramatowscy.pl
58 350 99 33

Porozmawiajmy,
teraz także on-line

Działamy on-line!

W obliczu panującej pandemii SARS-CoV-2 pragniemy prosić Państwa o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa odwiedzając nasze Kancelarie. Jednocześnie przypominamy, iż nieprzerwanie pracujemy on-line. Zapraszamy do naszych oddziałów lub skorzystania z e-Kancelarii.

 

Sopot

ul. Bitwy pod Płowcami 32/1

81-730 Sopot

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdańsk

al. Generała Józefa Hallera 169/15,

80-416 Gdańsk

Nawiguj z google

Zadzwoń

Starogard Gdański

ul. Rynek 23/3,

83-200 Starogard Gdański

Nawiguj z google

Zadzwoń

Gdynia

ul. Gniewska 24 A/10,

81-047 Gdynia

Nawiguj z google

Zadzwoń